Click aici »

Lacatus confectii/structuri metalice

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
15-09-2016
Data actualizare
22-02-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Respecta documentatia specifica locului de munca
- Raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite
- Respecta masurile necesare pentru asigurarea standardelor calitatii
- Sa stie sa confectioneze elemente de structura si de asamblare a confectiilor metalice, operatii tehnologice de confectionare a elementelor de structura, operatii specifice lacatuseriei pentru tabla si profile metalice(structuri metalice), de asamblare si montaj (slefuire, polizare, debitare, decupare, gaurire, ajustura, indoire, etc.)
- Ajusteaza asambleaza imbina,finiseaza diferite elemente metalice
- Abilitati de adaptare si insusire rapida a tehnologiei folosite de companie
- Selectia se face pe baza CV-ului trimis si a interviului care are la baza CV-ul, la sediul firmei plus proba de lucru.

Cerinte

- Absolvent curs/scoala profesionala/liceu pentru profilul cerut de lacatusi constructii metalice si de sudura sau scoala profesioanala.
- Cunostinte desen tehnic cerinta obilgatorie.
- Sa cunoasca procesul de fabricare si montare a confectilor/constructii metalice.
- Cunostinte in tehnicile de sudura, de utilizare a ghilotinei, abkant, fierastrau electric.
- Atentie deosebita la detalii.
- Seriozitate maxima, responsabilitate si punctualitate.
- Etica de munca, atitudine pozitiva fata de colegi si solicitarile avute in activitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Detalii complete despre beneficii se vor discuta in cadrul interviului.