Click aici »

Lacatus confectii metalice

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
19-02-2017
Data actualizare
00-00-0000

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 7 intrebari.

Descrierea postului

Minima experinta in confectii metalice sau structuri.
Se accepta la interviu si tineri absolventi care au dorinta de a invata o meserie noua, sau persoane in pragul pensionarii/ pensionari cu drept de lucru.
Avantaje : sudura wig - tig optional, sudor mig mag cu experienta in structuri metalice .

Cerinte

De preferat : Experienta in lacatuserie sau confectii metalice usoare.
Disponibilitate pentru executia de unicate cu rabdare si spirit de echipa. Si pentru eventuale deplasari la montaj in tara sau in afara tarii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu.