Click aici »

Lacatus confectii metalice inox si sudor inox

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
10-09-2018
Data actualizare
12-11-2018

Descrierea postului

** HORECA BUCURESTI - Angajeaza lacatus pentru confectii metalice inox, cunostinte sudura. Salariu corespunzator.

*Zona Sos.Viilor - Chirigiu, sect 5, Bucuresti;

** HORECA BUCURESTI - Angajeaza sudor argonist tabla subtire pentru confectii metalice inox, cunostinte lacatuserie. Salariu corespunzator.

* Program : L-V 8:30 - 17:30
Sambata si Duminica Liber.

Telefon: 0721 922 902

Cerinte

Ajutor lacatus pentru confectii metalice inox.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu in functie de aptitudini si experienta acumulata.