Click aici »

Laborant pentru laborator mobil Timisoara

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie
Data introducerii
30-10-2017
Data actualizare
20-02-2018

Descrierea postului

1. Etalonarea pipetelor conform SR EN 8655-2:2003 si SR EN ISO/CEI 17025:2005
2. Respecta si utilizeaza documentatia specifica pentru etalonarea pipetelor, in conformitate cu cerintele RENAR.
3. Utilizeaza echipamentele din cadrul laboratorului numai in scopul destinat
4. Participa activ, de cate ori este nevoie, la pregatirea, organizarea si desfasurarea expozitiilor, simpozioanelor, la care laboratorul de etalonare ia parte

Cerinte

1. Utilizarea metodelor si tehnicilor de executie specifice domeniului de activitate
2. Cunoasterea bazelor tehnologiei informatie
3. Capacitatea de a comunica in scris si verbal intr-o limba de circulatie internationala (engleza si/sau germana) in domeniile tehnice in care are competenta.
4. Capacitatea de a putea elabora devize de plata, contracte si oferte in domeniile tehnice aferente postului sau.
5. Sa utilizeze echipamentele informatice (laptop, echipamente specifice) in executarea lucrarilor tehnice si specifice de service

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim ajutor pentru relocare, punem la dispozitie facilitati pina la alegerea unei noi resedinte. Autoturism de serviciu 24h/24h, laptop, telefon mobil, internet nelimitat.
Mediu de lucru de exceptie. Posibilitati multiple de dezvoltare personala. Pachet salarial atractiv. Bonusuri de performanta.

Trimite CV