Click aici »

Key Acount Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing, Serviciu clienti, Vanzari
Data introducerii
30-05-2008
Data actualizare
30-05-2008

Descrierea postului

Analizeaza, dezvolta si implementeaza strategia de vanzari pentru clientii alocati in acord cu strategia de vanzari a companiei, in vederea atingerii obiectivelor agreate.
Actioneaza in vederea atingerii volumelor de vanzari, profitului si cotei pe piata targetate.
Se implica direct in negocierea clauzelor tutror contractelor aferente, in acord cu planul de dezvoltare al afacerii CPN.
Dezvolta si mentine relatii eficiente cu partenerii de business.

Cerinte

Experienta in activitatea de vanzare FMCG (constitue activitatea de vanzari pe segment Key Acount).
Excelente abilitati de comunicare si negociere, gandire strategica, orientare spre rezultate, organizare, dinamism, implicare.
Operare PC (World, Excel, Power Point, Internet.
Permis auto.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera pachet compensatoriu motivant.