Click aici »

Key Accounts Executive

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-05-2014
Data actualizare
27-05-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Responsabilitati:
-Ofera suport in activitatile de prospectare si abordare a clientilor noi
-Gestioneaza si actualizeaza baza de date
-Dezvolta si mentine relatii pe termen lung cu clientii
-Prezinta si promoveaza portofoliu de produse si servicii oferite de firma
-Ofera sprijin in dezvoltarea strategiei de vanzari
-Contribuie la realizarea obiectivelor de vanzari

Cerinte

Cerinte necesare:
-Educatie: student in an terminal sau absolvent de studii superioare
-Abilitati de comunicare si prezentare profesionale
-Abilitati interpersonale puternice si o abordare proactiva
-Capacitatea de a prioritiza si de a se concentra pe realizarea de sarcini multiple
-Capacitate de a respecta termene limita, atentie catre detalii
-Capacitatea de a lucra sub presiune
-Flexibilitate
-Cunostinte bune de operare PC (MS Office - in special Excel si PowerPoint)

Cerinte preferabile:
-Experienta in vanzari
-Experienta in publicitate, media, comunicare
-Limba engleza - fluent
-Permis de conducere categoria B, sofer activ