Click aici »

Key Account Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Iasi, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Sanatate
Data introducerii
06-12-2011
Data actualizare
06-12-2011

Descrierea postului

Vei promova imaginea website-ului ReteauaMedicala.ro catre furnizori locali de produse si servicii medicale (clinici si farmacii din zona ta).
Le vei oferi solutii de publicitate online cu impact direct asupra targetului lor.

Le vei oferi servicii de consultanta pentru cresterea afacerii lor.

Cerinte

Sa ai minim 2 ani experienta in vanzari.
Constituie un avantaj experienta ca reprezentat vanzari sau reprezentant medical in domeniul medical sau farmaceutic.

Studiaza website-ul www.reteauamedicala.ro pentru a evalua daca te poti incadra in echipa noastra de promovare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Valoarea comisionului va fi direct proportionala cu performanta.
Valoarea exacta va fi stabilita dupa interviu.
Interviurile vor avea loc in perioada 05-15 ianuarie. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.