Click aici »

Key Account Executive

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
28-02-2014
Data actualizare
30-04-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Prospectarea pie?ei pentru cre?terea portofoliului de Companii Partenere;
- Promovarea serviciilor n conformitate cu standardele ?i politicile Companiei;
- Stabilirea ?i dezvoltarea unei rela?ii profesionale cu Partenerii Companiei;
- Consilierea Partenerilor n alegerea celor mai potrivite pachete de servicii pentru nevoile lor;
- Negocierea contractelor ?i urm?rirea derul?rii acestora n cele mai bune condi?ii;
- Realizarea si prezentarea analizelor lunare de evolutie ?i de expansiune a portofoliului de Parteneri.

Cerinte

- Experien?? n vnz?ri, negocieri ?i comunicare B2B;
- Experien?? n industria ospitalit??ii este un plus;
- Excelente abilit??i de exprimare (scriere ?i vorbire) n Romn? ?i Englez?;
- Personalitate cald?, deschis? ?i optimist?;
- ncredere n sine, energie pozitiv? ?i creativitate;
- Disponibilitate de a nv??a ?i a evolua mereu;
- Punctualitate, perseveren?? ?i determinare;
- Cuno?tinte avansate de operare PC.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Lucrul mpreun? cu o echip? tn?r? ?i motivat?;
- Instruire, ndrumare ?i suport din partea coordonatorilor;
- Mediu deschis ini?iativelor ?i opiniilor tale;
- Program de lucru flexibil axat pe rezultate ?i nu cantitate;
- Salariu de baz? 800ron plus comision din vnz?ri.