Click aici »

Junior Tax & Financial Consultant - Cod ref TFC0424

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Elevi/Studenti, Finante/Contabilitate
Data introducerii
03-06-2008
Data actualizare
03-06-2008

Descrierea postului

- Colecteaza informatii pentru analiza;
- Introduce informatii in modelele de analiza financiara;
- Construieste propriile modele financiare, conform necesitarilor proprii de analiza;
- Contribuie la scrierea rapoartelor, conform directivelor primite de la nivelele ierarhice superioare.

Cerinte

- Absolvent studii economice;
- Cunostinte de contabilitate, analiza financiara si fiscalitate;
- Persoana sociabila, open minded;
- Persoana atenta la detalii, organizata cu initiativa si autonomie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Companie multinationala, expunere internationala;
- Formare profesionala asigurata de companie la cele mai inalte standarde;
- Posibilitatea de a avansa mai rapid in cariera decat in companii similare;
- Mediu de lucru prietenos;
- Asigurare medicala gratuita inca din prima zi;
- Acces gratuit la facilitati de sport si relaxare;
- Laptop.