Click aici »

Junior SEO & Adwords specialist (marketing online)

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing, IT Software
Data introducerii
23-11-2017
Data actualizare
23-11-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Suntem in cautarea unui junior (absolvent de facultate - licentiat sau master) dornic sa capete experienta in mediul online, pasionat de tehnologie sau marketing. Experienta nu este necesara.

Urmatoarele calitati pot reprezenta un plus:
- cunoasterea limbii engleze
- experienta cu limbajul html
- experienta in zona de online marketing (mai ales SEO sau Adwords)

Conditie: Absolvent dupa 1 Ianuarie 2013 sau Somer.

Salariul va fi negociat la interviu.

Cerinte

Dorinta de a invata despre publicitatea online

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- laptop
- telefon
- renegociare salariu la 3 si 6 luni in functie de performante