Click aici »

Junior/senior web developer

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
13-11-2017
Data actualizare
13-11-2017

Descrierea postului

Cunostinte de html, php, css, mysql, Javascript, jQuery, XML, Ajax.

Biroul este in sectorul 3, chiar in fata cladirii opresc autobuzele 102, 123, 135, 202, 223.

Cerinte

Candidatii trebuie sa fie persoane serioase, organizate, comunicative si capabile sa respecte deadline-urile.

Alte cerinte:

- dinamism;
- orientare spre rezultate;
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program full time/part time/remote, eventual colaborare per proiect, bonusuri in functie de performanta, masa, decontarea transportului

Salariu se negociaza incepand de la 500 euro/luna