Click aici »

Junior Recruiter StepUpist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
06-04-2016
Data actualizare
06-04-2016

Descrierea postului

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Cum poti ajunge StepUpist(a)?
- Primul pas este sa ne trimiti un CV si cateva randuri cu motivatia ta
- Al doilea pas este sa treci printr-o serie de interviuri si teste si sa ne convingi ca tu esti ceea ce noi cautam.

Cerinte

Noua ne-ar face placere sa ni te alaturi, daca te regasesti in descrierea urmatoare:
- Esti pasionat(a) de domeniul resurselor umane si iti doresti o cariera in domeniu, intr-o firma specializata
- Esti absolvent(a) de studii in domeniul psihologiei
- Esti o persoana amabila, sociabila, vesela si cu simtul umorului (criteriu obligatoriu si eliminatoriu!!!)
- Vorbesti engleza avansat. Vom aprecia desigur daca cunosti si alte limbi straine
- Ai disponibiliatea si hotararea sa te angajezi full-time in Timisoara
- Iti place sa cunosti mereu oameni noi si nu eziti sa vorbesti cu necunoscuti
- Esti creativ(a) si iti place sa aduci inovatie in munca ta
- Iti place sa iti organizezi munca si presiunea multor proiecte nu te copleseste, ci te motiveaza

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce avantaje vei avea in echipa noastra?
- Vei face parte dintr-o echipa flexibila, vesela si ambitioasa
- Vei creste intr-o luna cat altii intr-un an, si intr-un an cat altii in....mai multi :)
- Te vei implica in proiecte variate de recrutare, din domenii diferite
- Vei avea posibilitati grozave de dezvoltare in domeniu si chiar si in altele
- Vei face parte dintr-o firma si o echipa cu un renume foarte bun in piata din Timisoara si nu numai
- Vei participa la traininguri si evenimente de business