Click aici »

Junior personal administrativ

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Resurse umane
Data introducerii
27-07-2017
Data actualizare
27-07-2017

Descrierea postului

Responsabilitati:

Se ocupa de obtinerea actelor necesare desfasurarii activitatii colegilor;
Tine evidenta materialelor consumabile;
Indosariaza documentele si le arhiveaza;
Face plicurile/coletele si se ocupa de transmiterea acestora conform termenelor;
Se ocupa, atunci cand este cazul, de transmiterea personala a unor documente;
Participa la inventarieri;
Este responsabil de relatiile cu tertii in ce priveste domeniul vanzari;
Promoveaza in mediul on-line activele;
Este responsabil de relatiile cu diversele institutii publice.

Cerinte

Criterii profesionale si personale:

Minim studii liceale si experienta 0-3 ani in domeniul administrativ/marketing/vanzari;
Cunostinte de operare PC (Office);
Disponibilitate pentru deplasari;
Promptitudine, atentie la detalii, rezistenta fizica;
Orientat spre actiune si flexibilitate;
Riguros in realizarea sarcinilor, echilibrat emotional;
Preocupare permanenta pentru actualizarea cunostintelor in domeniu;
Abilitati de organizare si planificare;
Capacitatea de a lucra cu termene limita;
Persoana dornica sa-si dezvolte cariera in domeniul marketing (vanzari);
Rezistenta la stres si atentie distributiva;
Capacitatea de a lucra eficient in echipa;
Limbaj coerent si elevat;
Prestanta si comportament profesional;
Initiativa, discretie, corectitudine si punctualitate;
Atitudine pozitiva si fire comunicativa.

Avantaj:
Cunostinte generale in domeniul marketingului/vanzarilor;
Studiile superioare
Cunostinte generale cu privire la domeniul juridic, in special legea insolventei;
Cunostinte generale cu privire la domeniul economic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de lucru profesional si cordial, alaturi de o echipa tanara si dinamica de practicieni in insolventa;
Bonusuri in functie de performanta profesionala,
Bonuri de masa.