Click aici »

Junior Image Advisor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Publicitate/PR
Data introducerii
29-06-2012
Data actualizare
16-08-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Elaborarea ?i propunerea de noi strategii ?i campanii de imagine ;
- Implementarea strategiei ?i a campaniilor de imagine a companiei;
- Participarea la diferite campanii ?i ac?iuni de promovare n piat? a imaginii, culturii ?i valorii companiei;
- Colaborarea cu partenerii interni ?i interna?ionali ai companiei n vederea dezvolt?ri brand-ului;
- Monitorizarea ac?iunilor de promovare intern? ?i interna?ional?.

Cerinte

Avem doar cteva cerin?e pentru tine:
- studii superioare (lung? durat? ? finalizate cu examen de licen?? SAU studii n sistem Bologna ?i master absolvit/ anul doi n derulare);
- cunoa?terea unei limbi de circula?ie interna?ional? la nivel cel pu?in mediu;
- cuno?tiin?e MS Office;
- sociabilitate;
- disponibilitate de a nv??a lucruri noi ?i ini?iativ?;
- disponibilitate pentru deplas?ri n ?ar? ?i str?in?tate, pentru diferite intervale de timp.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant;
- Dezvoltarea unei cariere de succes ;
- Posibilitatea de a lucra ntr-o companie cu brand puternic de piat?, aflat? n plin? dezvoltare ;
- Training-uri de specialitate.