Click aici »

Junior e-commerce support

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
18-05-2017
Data actualizare
18-05-2017

Descrierea postului

- Analizarea tranzactiilor e-commerce si solutionarea problemelor semnalate in legatura cu acestea;
- Utilizarea aplicatiei de gestionare a comerciantilor;
- Informarea clientilor, la solicitarea acestora, cu privire la tranzactiile efectuate la comerciantii parteneri;

Cerinte

- absolvent al unei institutii de invatamant superior (preferabil profil tehnic);
- persoana responsabila, atenta la detalii, organizata, perseverenta;
- persoana cu abilitati tehnice, cunostinte de operare PC (Microsoft Office - Word, Excel, E-mail);
- bun cunoscator al limbii engleze;