Click aici »

Junior contabil

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
24-11-2017
Data actualizare
24-11-2017

Descrierea postului

- Inregistreaza cu maxima acuratete toate operatiunile contabile legate de clienti, furnizori, banci, avansuri si deconturi de cheltuieli, registru de casa;
- Experienta lucru cu stocuri constituie avantaj;
- Efectueaza reconcilieri, verificari, confirmari de sold cu furnizorii;
- Verifica si analizeaza solduri ale conturilor contabile;
- Intocmeste diverse rapoarte in Excel.

Cerinte

Candidatul ideal:
- Studii medii/superioare economice;
- Buna cunoastere a pachelui MS Office (in special Excel);
- Cunostinte solide de contabilitate primara;
- Experienta in Saga constituie avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii, perseverenta, acuratete.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru dinamic.