Click aici »

Junior Account / Account Executive

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Alexandria, Bucuresti, Pitesti, Ploiesti Alexandria Bucuresti Pitesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
28-07-2010
Data actualizare
28-07-2010

Descrierea postului

Identificarea si ofertarea potentialilor clienti din zona repartizata. Contractarea pachetelor de produse si servicii oferite de specificul activitati noastre.

De la 1 Septembrie vom avea si divizie de adresabilitate catre persoanele juridice, precum si birouri zonale in alte orase.

Compania noastra dispune de doua elemente importante pe piata serviciilor a orei actuale:

- servicii print, advertising si design studio;
- servicii curatatorie/spalatorie ecologica;

O echipa tanara, dinamica, serioasa, imbina aceste domenii de activitate si va ofera posibilitatea de a interactiona cu tehnologia de ultima ora in scopul atingerii obiectivului propus.
Pe partea de spalatorie/curatatorie haine si echipamente de lucru dorim angajarea proximilor candidati.

Cerinte

Serios, responsabil, spirit de lucru in echipa.

- putere de convingere si punctualitate;
- aspectul fizic si pronuntia verbala constituie un serios avantaj;

Alte detalii:
- Permis conducere categoria B - avantaj.
Identificarea si ofertarea potentialilor clienti din zona repartizata in vederea contractari.
Responsabilitate:
Crearea unei baze de date a companiilor mici si mijlocii din zona fiecarui oras.

Mentinerea contactelor actualizate.
Raportarea saptamanala a activitatii catre superior.
Supravegherea atenta a distributiei.
Ofertarea directa si electronica a potentialilor clienti.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision motivant + bonusuri lunare.
Telefon mobil.
Masina + Carburant.
Training vanzari in cadrul companiei.
Posibilitate de efectuare cursuri de specializare subventionate 50% de catre compania noastra.