Click aici »

Jr. project manager germana - birou traduceri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
24-12-2018
Data actualizare
24-12-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Gestionarea comenzilor (receptie, negociere, coordonare, procesare, predare)
Elaborarea ofertelor comerciale
Deplasari in localitate
Revizia unor traduceri
Activitati de management (evidente, mentinerea relatiilor cu clientii si traducatorii, etc.).

Cerinte

Angajam full-time persoana cu aspect placut, manierata, agera si incisiva, studii finalizate, autorizatie de traducator pentru limba engleza sau/si germana, cunostinte solide PC (MSOffice, internet, email), operare fax, telefon, copiator, editare si arhivare documente, comunicativa, diplomata si echilibrata, capacitate de invatare rapida, organizare a spatiului de lucru, managementul timpului si lucrul cu documente.
Capacitate de actionare rapida pentru solutionarea problemelor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In functie de necesitati.