Click aici »

Jobs Studenti in SUA - vara 2012- Work and Travel USA

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Romania, United States
Alba Iulia, Bacau, Cluj-Napoca, Hunedoara, Strainatate Alba Iulia Bacau Cluj-Napoca Hunedoara Strainatate
Domeniile ofertei
Vanzari, Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
15-02-2012
Data actualizare
15-02-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Pozitii: 15
Tara: S.U.A.
Oras: oriunde in SUA
Tip post: Full time
Plata orara: de la 7.5$hr la 15$/hr

BRGwork ofera:

Contracte in SUA pentru studenti prin programul Work and Travel USA pentru perioada estivala (in perioada vacantei de vara).

Cazare: oferita de companie gratis sau contra cost
Venit estimat pe sezon: in medie, 5000$
Peste 3000 de studenti lucreaza sezonier in SUA.

Departamentul de Stat a crescut siguranta programului si a pus pe lista neagra angajatorii care folosesc programul in alte scopuri decat cel creat.

Cerinte

Vrei sa iti petreci o vara in SUA?
Costurile programului sunt finantate de BRD!

Daca esti student la zi, maxim 29 de ani, nu pierde ocazia.

Testimoniale, parerile clientilor le gasiti pe pagina noastra de facebook.com/brgwork.ro sau pe blogul nostru.

Oferta (bonusuri, beneficii)

BRGwork este agentie de recrutare cu peste 6 ani experienta in domeniu.

Costurile, etapele si alte detalii sunt incluse pe site-ul nostru la rubrica Work& Travel- Work and Travel SUA

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna datele pe http://www.brgwork.ro/jobs/users/resume_register.php