Job suplimentar part/full-time, reprezentant medical, valabil toata tara

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Belgium, Moldova
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
MLM, Marketing, Farmacii
Data introducerii
28-11-2016
Data actualizare
30-09-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Marketing, MLM, Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-promovarea produselor si serviciilor companiei
-mentinerea relatiilor cu actualii colaboratori si constituirea unui portofoliu de noi colaboratori
-sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
-colaboreaza cu Managerul coordonator
-stabilirea de noi contacte cu potentiali colaboratori
-prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei
-supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor si serviciilor
-executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling, teste biorezonanta)
-monitorizarea activitatii concurentei
-negociere si incheiere contracte

Cerinte

-cunoasterea produselor/serviciilor si a caracteristicilor specifice brandului
-studii medii, preferabil superioare (Medicina / Farmacie)
-experienta de minimum 3 luni pe o pozitie similara
-cunostinte medii de PC (MS-Office, Internet)
-cunostinte de limba engleza
-cunostinte minime  de marketing
-excelente abilitati de comunicare, prezentare
-aspect profesional - business
-putere de convingere
-capacitate de a lucra in echipa
-flexibilitate, dinamism, autoorganizare
-rezistenta la stres
-disponibilitate pentru deplasari

RELATII:
SC Radiance SRL
mobil: 0722588038
e-mail: radianceservice@gmail.com
Director,
ing. Moroseanu Aurel
mobil: 0722588038, 0722503567
e-mail: amoroseanu@gmail.com
Manager,
ing Mariuca Moroseanu
mobil: 0741131254, 0722595939
e-mail: mmoroseanu@gmail.com