Click aici »

Job Operator call center

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Marketing
Data introducerii
28-03-2012
Data actualizare
28-03-2012

Descrierea postului

Initierea apelurilor telefonice pentru atragerea de noi clienti. Preluarea apelurilor clientilor. Oferirea de asistenta telefonica clientilor. Transmiterea problemelor catre departamentele implicate. Oferirea de informatii despre servicii potentialilor clienti.

Asigurarea unei evidente clare a activitatii desfasurate. Adaptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client. Respectarea standardelor si a indicatorilor de calitate stabiliti.

Cerinte

- dictie, voce cristalina, atitudine pozitiva si buna dispozitie in convorbire;
- persoana comunicativa, orientata catre client;
- flexibilitate si perseverenta;
- abilitati de negociere;
spirit de echipa;
- imaginatie si spontaneitate;
- responsabilitate si seriozitate;
- determinare in atingerea obiectivelor propuse.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;
- disponibilitate de a frecventa cursurile la facultate;
- posibilitati de avansare si formarea unei cariere in vanzari in functie de calitatile angajatului.

Recomandam ca inainte de a aplica, fiecare candidat sa studieze si sa conspecteze site-urile noastre.