Click aici »

Job ghid de animatie ( animator  copii)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii, Elevi/Studenti
Data introducerii
12-12-2011
Data actualizare
12-12-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ghidul de animatie este poate cel mai frumos job pentru ca presupune interactiunea cu copii, intr-o atmosfera de optimism, energie pozitiva, buna dispozitie.

Animatorul asigura totdata si supravegherea copiilor in timpul in care acestia se afla in spatiul de distractie AQUARUN - ALEARGA PE APA!

E mai mult decat un spatiu clasic de joaca copii, e un concept absolut NOU, DINAMIC.

Cerinte

Optimism, spirit ludic si de echipa, seriozitate.

Job-ul se adreseaza deopotriva fetelor dar si baietilor - studenti sau absolventi - esenta colaborarii constand in beneficii reciproce, incredere si respect.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program flexibil, incredere si respect.

Bonusurile salariale - dupa interviu - in functie de rezultate individuale.