Click aici »

Job coafez, manichiura

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
05-04-2011
Data actualizare
05-05-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajam personal cu experienta de minim 1 an pentru postul de coafez si manichiura.

Funky and Salon isi finalizeaza echipa de artisti, astfel incat, daca esti pasionata de domeniu, trebuie sa profiti de aceasta oportunitate ce-ti va propulsa cariera si programeaza-ti un interviu.

Cerinte

Candidatul funky:

Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, agreabila, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite, abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa.

Totodata este sociabil, prive?te fiecare client cu prietenie ?i respect, este interesat de tehnici de lucru ?i produse noi din industrie, are o minte creativ?.

Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 1 an, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

De asemenea, vom aprecia persoanele care au f?cut training-uri, au participat la concursuri ?i au dat dovad? c? vor s? progreseze Ón ceea ce fac.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

Se poate alege un program : 1 zi lucratoare / 1 zi libera sau in doua schimburi. Un weekend se lucreaza, un weekend liber.

- Pachet salarial motivant (carte de munca, salariu fix, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse);
- Instrumente / accesorii de lucru puse la dispozitie de companie;
- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti, intr-un ambient placut si responsabil;
- Conditii de munca avantajoase.
- Conditii reale si variate de promovare profesionala.