Click aici »

Job ASCOL

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
29-12-2011
Data actualizare
16-03-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.

Descrierea postului

ASCOL - CONDITII DE AFACERI - INSCRIERE GRATUITA

ASCOL : Asociatia Coloneilor , - este componenta activa a Federatiei Militarilor din Romania.
ASCOL este interesata sa atraga specialisti militari si nu numai, pentru infiintarea de societati comerciale in profilul candidatilor.

Pentru ASCOL, conditiile de candidare sunt urmatoarele:
1. Sa detina grad militar sau sa fie recomandat de un cadru miliar activ (rezervist);
2. Sa detina cariera militara sau studii superioare militare;
3. Sa fi fost decorat pentru merite sau actiuni militare.
In speranta ca indepliniti conditiile de inscriere, va multumim pentru intelegere si asteptam CV-ul Dvs.
Relatii: Tel.0728.839.400; 0754.040.962
E-mail ascolclub@gmail.com
Site-ul ASCOL http://ascol.weebly.com/

Cerinte

Mentionate in anunt
Pot candida si :
- salariatii civili care au activat in domeniul militar;
- personal civil, recomandat de cadru militar activ sau in rezerva.