Click aici »

Java Developer

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
19-05-2008
Data actualizare
05-11-2009

Descrierea postului

- Dezvoltare de aplica?ii Java Enterprise, 3-tier, web-based
- Implicare pe parcursul ntregului ciclu de via?? al produsului software: analiz?, proiectare, dezvoltare, testare.

Postul d? posibilitatea de lucru cu cele mai noi tehnologii ale momentului ntr-un domeniu de mare interes ?i ofer? deschiderea c?tre o carier? de consultant n domeniul IT.

Cerinte

- Cuno?tin?e bune de Java ?i tehnologii J2EE, pattern-uri J2EE
- Experien?? n dezvoltarea de aplica?ii Java
- Web: JSP, Servlet, taglibs, JavaScript
- Servere de aplica?ie: WebSphere, Tomcat, Jboss
- Cuno?tin?e de proiectare a bazelor de date rela?ionale
- Abilit??i de comunicare oral? ?i n scris, lucru n echip? ?i cu clien?i de nivel tehnic variabil

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv
- Dezvoltare profesional? prin programe de instruire ?i certificare interna?ional? n tehnologii software specifice
- Lucrul ntr-o echip? tnar? ?i o atmosfer? placut?
- Acces la tehnologie de vrf n cadrul unei echipe de profesioni?ti