Click aici »

Izolatori exterioare pentru Franta

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
02-10-2019
Data actualizare
02-10-2019

Descrierea postului

Misiune:

- Izolatorul protejeaza usile si ferestrele, izoleaza exterior si contribuie la finisare pentru protejarea fatadei.
Principalele activitati:
- Pozitionarea izolatiei exterioare a unei cladiri
- El stie tehnicile de instalare a placilor de izolatie.
- Sa stiti cum sa preparati orice tip de acoperire, neteda sau granulata, colorata sau nu:
- Fatada trebuie sa fie intotdeauna capabila sa produca o acoperire identica pe intreaga fatada, chiar daca este fabricata de mai multe ori, un defect de culoare este imediat vizibil.
- Distribuiti regulat si rapid pentru a evita uscarea necorespunzatoare
- Alegeti instrumentele potrivite pentru a fi utilizate pentru locul de munca, de la unelte si finisaje traditionale, cum ar fi mistria, pana la echipamente moderne pentru suprafete mai mari, cum ar fi tencuielile.
- Montati schele si pregatiti cu atentie santierului, protejand deschiderile existente (usi, ferestre etc.), daca este necesar

Cerinte

Abilitati si calitati:
- De lucru in afara, de cele mai multe ori in inaltime, de multe ori in pozitie ingenuncheata prelungita, placatorul trebuie sa aiba rezistenta fizica buna si sa nu ameteasca la inaltime

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Remuneratie neta de 1750 euro lunar raportat la 39 h pe saptamana (salariu si alte venituri) si toate cheltuielile deduse (cazare,impozit pe venit si masina, in afara de masina personala)
- Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze si plecare cu masina personala (dar nu este obligatoriu)
- Transportul Romania-Franta este rambursat la primul salariu (daca se pleaca cu masina personala se ramburseaza de la 250 ? pana la 300 ?)
- Daca se utilizeaza masina personala in Franta (ruta cazare-munca), se aplica un forfetar de 0,15 ?/km si daca se foloseste masina inchiriata se aplica 0,10 ?/km
- Fiecare persoana beneficiaza de 3 transporturi pe an Romania-Franta si Franta -Romania, concedii programate, platite de firma

Trimite CV