Click aici »

Izolator naval, izolator termoacustic

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Italy
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Navigatie, Industrie
Data introducerii
21-05-2018
Data actualizare
21-10-2018

Descrierea postului

Oportunitati de cariera

Punct de lucru - zona Venetia, Italia.
Activitatile specifice postului sunt de natura mecanica, de placari termoacustice in constructia de nave noi;

Impreuna cu echipa repartizata, prin lucrari planificate si realizate la nivel calitativ corect, se preocupa de punerea in practica a activitatilor contractate si a parteneriatelor convenite de Companie;
Reprezinta Compania intocmai si la timp, intelege nevoile clientilor, propune, sustine si prezinta solutii, contribuie intr-o maniera inovatoare si in conformitate cu politicile Companiei la stabilitatea si la dezvoltarea relatiilor comerciale.

Cerinte

Studii tehnice, scoala profesionala, liceu;
Experienta relevanta reprezinta un avantaj;
Competente de organizare si planificare;
Persoana dinamica, preocupata de bunul mers al echipei;
Disponibilitate pentru lucrul in strainatate;
Competitiv pentru lucrul sub presiune si rezistenta;
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa intr-una din limbile engleza sau italiana;
Bune abilitati de comunicare si implicare pentru omogenizare si stabilitate organizationala;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Norma intreaga, taxe, impozite si venituri asigurate in Romania, transport international, transport zilnic la si de la locul de munca, diurna pentru toata perioada de sedere, cazare, facilitati de uz casnic, utilitati, energie electrica, o masa calda / zi lucrata, internet si alte avantaje.