Click aici »

It Assistant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Hardware
Data introducerii
02-03-2010
Data actualizare
02-03-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Participarea la activitati de proiectare, implementare, configurare si testare de echipamente IT;
- Administrarea retelei locale;
- Instalarea diverselor echipamente IT;
- Depanarea si mentenanta echipamentelor IT;
- Asistenta si suport pentru utilizatorii retelei de calculatoare.

Cerinte

- studii superioare (electronica, electrotehnica);
- cunostinte de depanare hardware si software a PC-urilor;
- cunostinte necesare administrarii fizice a unei retele de calculatoare;
- experienta in domeniu constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-echipa tanara.