Click aici »

Internship Resurse Umane / Psihologie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
31-10-2012
Data actualizare
31-10-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- conceperea, organizarea si promovarea unor evenimente specifice (training-uri, work-shopuri, grupuri de dezvoltare personala etc);
- identificarea si implementarea unor metode si strategii de promovare a activitatilor cabinetului;
- aportul cu idei la conceperea si realizarea site-ului cabinetului;
- gestionarea relatiilor cu clientii si inregistrarea datelor clientilor in bazele de date;
- planificarea, organizarea si realizarea interviurilor pentru recrutarea noilor candidati.
Perioada de desfasurare: 11 noiembrie - 20 decembrie 2012

Cerinte

- studii superioare in curs sau finalizate;
- abilitati organizatorice si de comunicare;
- seriozitate, creativitate, flexibilitate, spontaneitate, entuziasm;
- atitudine proactiva, cooperanta, abilitati de lucru in echipa;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic si placut
- oportunitatea de a experimenta elementele teoretice invatate, intr-un mediu in care esti liber a-ti exprima creativitatea si spiritul inovator;
- perfectionare in domeniu si dezvoltare personala;
- feed-back constructiv cu privire la activitatile intreprinse