Click aici »

Intermediar in activitatea financiara si comerciala

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Banci, Asigurari
Data introducerii
14-12-2017
Data actualizare
18-04-2018

Finprom

» 3 joburi noi de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Iti doresti un job office in domeniul financiar-bancar?
Cauti o companie care este dispusa sa investeasca in dezvoltarea ta profesionala?
Vrei sa activezi intr-o societate in cadrul careia sa te identifici cu valorile companiei: meritocratie, teamwork, interculturalitate in mediul organizational, dezvoltare continua si profesionalism?

FinProm iti ofera oportunitatea acestui job pentru cariera ta!

Fiind membru al echipei noastre, te vom invata sa:
- prelucrezi, respectiv sa analizezi documente personale si imobiliare necesare creditarii;
- utilizezi sistemului pentru gestionarea documentatiei digitalizate;
- recunosti natura documentelor primite si sa le clasifici, cu scopul de a crea baza pentru un alt proces de management al documentatiei;
- analizezi documentele primite si sa decizi asupra viitoarelor faze de procesare;
- aplici sistemul de management al calitatii in activitatea desfasurata.

Cerinte

Cerinte
Ce ne dorim de la tine:

- cunostinte PC (MS Office: Word, Excel);
- capacitate de analiza si sinteza;
- capacitate de adaptare;
- atentie concentrata, distributiva si la detaliu;
- corectitudine si acuratete in prelucrarea datelor;
- orientare spre rezultat (implicare activa in imbunatatirea performantei proprii, a activitatilor si sistemelor companiei);
- spirit de echipa;
- studii medii sau superioare (domeniul economic constituie un avantaj);
- experienta profesionala minim 6 luni (constituie un avantaj);

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- bonus de performanta;
- card privat de sanatate;
- cost asigurat al transportului cu mijloace in comun in orasul Arad;
- cursuri gratuite de limba italiana;
- training tehnic de specialitate;
- training de perfectionare si specializare;
- program full-time (Luni-Vineri);
- team building intern si extern;
- inchiriere biciclete FinProm;
- petreceri (party-uri).

Trimite CV