Click aici »

Instrumentisti

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Andorra
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Altele, Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
31-07-2009
Data actualizare
31-07-2009

Descrierea postului

Asociatia ASCOL, a cadrelor militare in rezerva, din structurile de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil, anunta angajarea urmatoarelor posturi:

- instrumentisti,
- colaboratori (pentru sondaje de opinie),
- interpreti vocali,
- persoane talentate in domeniul stiintei, culturii si artei,
- redactori, regizori, compozitori,
- editori sau distribuitori de presa.

Trimiteti acum, pe ascolclub@gmail.com CV-ul Dvs si veti deveni membru ASCOL la job-urile oferite de asociatia noastra.
Mobil: 0728.839.400;

Cerinte

- specialisti in domeniul redactional, presa, tipografie, ansamblu artistic, muzical,
- activitati de voluntariat,
- tineri talentati,
- pensionari cu experienta in domeniu.

MINI ? CHESTIONAR:

Intrebare:

1.Sunteti multumiti de actuala guvernare si de nivelul de trai existent?

2.Daca sunteti patriot, acceptati ca materia scolara ,,Istoria romanilor\\\\\\\\\\\\\\\" sa fie retrasa din programa de invatamant?

3.De ce actualele forme de guvernare si aliante nu au oferit satisfactii poporului roman?

4.In care din situatile mentionate sunteti tentat sa
acordati atentii:
a) la doctor;
b) la biserica;
c) la partid;
d) pentru ocuparea unui loc de
munca, concurs;
e) nu ma intereseaza;
f) da, daca am posibilitati.
5.Ce alianta sau forma de guvernare va avea succes la viitoarele alegeri?

6.Va rugam sa precizati specialitatea sau hoby in care doriti sa activati.

7.Mentionati partidul pentru care nu aveti disponibilitate sa va oferiti serviciile in actuala campanie electorala:
PSD, PLD, PRM, PNT, PC, PR, UDMR, PIN,

8.Avand in vedere ca asociatia noastra este apolitica, ati putea opta ca un procent de 2% sa fie directionat (din impozitul pe venit al Dvs. sau al partidului simpatizant) pentru a putea urgenta locul de munca pe care-l solicitati?

Oferta (bonusuri, beneficii)

- confidential.