Click aici »

Instructor curs

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Slatina Slatina
Domeniile ofertei
Inginerie, Educatie/Training, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
30-01-2012
Data actualizare
30-01-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

instructor curs pentru meserii in domeniile:
- instalatii ( centrale, tehnico sanitare si gaze, de ventilare si conditionare- aer conditionat)
- constructii ( zidar, pietrar tencuitor, mozaicar faiantar, zugrav ipsosar tapetar vopsitor, izolator, dulgher tamplar parchetar, fierar betonist montator prefabricate)

Cerinte

abilitati de comunicare
capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
capacitate de sinteza si analiza
bun pedagog
CV

Oferta (bonusuri, beneficii)

se discuta la interviu