Click aici »

Instructoare sau antrenoare sportiva fitness

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
21-02-2011
Data actualizare
30-04-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Servicii infrumusetare
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Instructoare sau antrenoare sportiva pentru sala fitness doar pentru fete in zona Titan. Conditii cerute: fire vesela, sportiva, fizic placut, atletica, comunicativa, experienta in antrenamente de fitness pentru sala, exercitii sportive diverse aplicate, dictie si tact comercial, persuavitate. Program de la 09 la 15, alternand saptamanal cu programul 15- 21.

Se lucreaza 2 sambete din 4. Nu se lucreaza niciodata duminica. Weekend prelungit din 2 in 2 saptamani : vineri de la 15, sambata toata libera, duminica liber, luni dimineata liber pana la 15.

Salariul min. 200 euro. (dupa interviu).

Cerinte

Cerintele sunt calitatile pe care si le-ar dori o fata cand se duce la o sala de fitness si asteapta ca instructoarea sa-i arate ce sa faca pentru a slabi, a se mentine, pentru infrumusetarea corpului, etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Carte de munca, bonusuri, minivacante (vineri, sambata duminica luni) din 2 in 2 saptamani.