Click aici »

Instalator Profesionist - Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Altele
Data introducerii
31-05-2012
Data actualizare
31-05-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Constructii/Imobiliare

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam Instalator Profesionist - pentru lucru in Franta (zona Lyon - Brive)

Cerinte

- se cere experienta in domeniul instalatiilor de minim 3 ani
- limba franceza la un nivel mediu de comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera un salariu atractiv
- diurna
- transportul pana in Franta (dus-intors)
- naveta pana la punctul de lucru (daca este nevoie)
- cazarea (pe toata perioada contractului)