Click aici »

Inspector SSM - SU

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Resurse umane, Inspectii
Data introducerii
26-12-2020
Data actualizare
12-05-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 6 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Inspectorul SSM monitorizeaza lucrarile din santier astfel incat acestea sa se desfasoare in conditii de deplina securitate in munca si cu respectarea normelor contractuale si legale

Cerinte

Curs de inspector securitate in munca si
Curs de evaluator de riscuri (constituie avantaj)
Studii: in domeniul TEHNIC
Permis cat.B
MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Constinciozitate si onestitate
Curiozitate profesionala;
Capacitate de adaptare sI disponibilitate la efort;
Fermitate;
Buna capacitate de comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim un pachet salarial atractiv care cuprinde (pe langa oferta financiara):

-contract individual de munca (CIM) pe perioada nedeterminata;
-tichete de masa
-bonus anual in functie de performanta;
-concediu de odihna 21 de zile + zile primite in plus in functie de vechimea in munca;
-o zi libera primita din partea companiei pt. ziua de nastere;
-in zilele de VINERI avem program scurt la birou.