Click aici »

Inspector SSM debutant

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, Inspectii
Data introducerii
17-03-2016
Data actualizare
01-10-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Inspector/specialist debutant (sau fara calificare in domeniu, urmand sa i se asigurare scolarizarea in domeniu).

Instruieste angajatii firmelor beneficiare, preda facturile la plata beneficiarilor si intocmeste documentatiile necesare activitatii.

Cerinte

Minim liceu, spirit intreprinzator, atitudine pozitiva, dispus la deplasari frecvente (activitatea se desfasoara la sediul clientilor in majoritatea cazurilor.

Pot fi admisi si studenti, inclusiv straini si nu numai din Republica Moldova.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix si bonus diferentiat pentru clienti noi, in functie de cum sunt contractati. Pentru cei din provincie sau Republica Moldova se asigura locuinta de serviciu.

Mai beneficiaza de telefon serviciu (convorbiri nelimitate in reteaua vodafone si nationale, 2 G internet).

Auto, pentru deplasarile la clientii din judetul Ilfov si Giurgiu sau alte judete, in functie de contracte noi. Bonuri de masa.