Click aici »

Inspector preturi

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Inspectii
Data introducerii
28-01-2020
Data actualizare
28-01-2020

Descrierea postului

Efectueaza inspectii si analize SWOT ale concurentei.
Cerceteaza preturile concurentei.
Compara produsele din punct de vedere tehnic, calitativ si comercial.
Identifica fiecare concurent de pe canalele unde activeaza compania si verifica in permanenta produsele firmelor concurente.

Cerinte

Candidatul ideal are o personalitate placuta si o atitudine pozitiva, este pasionat de provocari si de produsele electrice, electronice si gadget-uri.
Cunostinte operare calculator: MS Office (Excel nivel mediu/avansat)
Limbi straine: engleza (mediu/avansat).
Experienta in statistici reprezinta avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Siguranta locului de munca intr-un mediu stabil.
Echipament modern, colegi tineri si dinamici.
Salariu motivant+bonusuri in functie de performanta+tichete de masa si tichete de vacanta.