Click aici »

Inspector (Personal militar in rezerva)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Non-profit/Voluntariat, Inspectii
Data introducerii
26-06-2009
Data actualizare
26-06-2009

Descrierea postului

Oras(e)
Toate orasele,
Protectie/Paza, Non-profit/Voluntariat, Management/Consultanta
Inspector (Personal militar in rezerva, Disponibilizat, Somer)
Management,Voluntariat / non - profit,Paza si Protectie / Militar
3 - 5 ani
Nelimitat

ASCOL = Asociatia cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica, siguranta nationala. si sectorul public (TR-isti)
ASCOL infiinteaza locuri de munca pentru persoanele disponibilizate din toate judetele, in functie de experienta, aptitudinile si specialitatea comuna a celor inscrisi. Societatile infiintate sunt coordonate de sefii de filiale judeteane. Pot beneficia de avantajele membrilor activi, inclusiv de angajare fara concurs si membrii de familie daca sunt membrii ASCOL.
Obiectivele principale ale Asociatiei sunt:
- intrajutorarea membrilor si facilitarea oportunitatii de afaceri;
- valorificarea aptitudinilor si experientei fiecarui membru pentru promovarea si dobandirea unui loc de munca demn;
- selectarea valorica a membrilor si recomandarea acestora catre institutiile centrale solicitante;
- evidentierea si publicitatea acelor membrii de familie care detin calitati performante.
Site-ul http://ascol.weebly.com
ofera posibilitatea de vizualizare a statutului (ASCOL.pdf).

In vederea extinderii numarului de membri in judete cat si a diversificarii potentialelor oferte de munca, ASCOL accepta calitatea de membru simpatizant pentru toti acei candidati care care nu au nici un venit, dar au experienta si dorinta de a muncii.

Trimiteti acum CV-ul Dvs. pe email ascolclub@gmail.com pentru a deveni membru activ si noi iti vom crea jobul preferat (fara concurs).

Mini interviu
Intrebare
1 Sunteti multuniti de actuala guvernare si de nivelul de trai existent?
2 Ce alianta posibila poate castiga alegerile viitoare?
3 Daca sunteti patriot si va iubiti tara, ati fi de acord ca ,,Istoria,, sa fie desfintata ca disciplina scolara?
4 De ce actualele forme de guvernare si aliante nu au oferit satisfactii poporului roman ?
5 Sunteti interesati sa dati ,,atentii,, la:
a) doctor;
b) biserica;
c) partid;
d) ocuparea unui post;
e) scoala;
f) nu ma intereseaza;
g) da, daca am posibilitati.
6 Va rugam sa precizati specialitatea sau hoby in care doriti sa activati.
7 Avand in vedere ca asociatia noastra este apolitica ati fi de acord ca un procent de 2%sa fie directionat (din venitul societatii Dvs. sau partidului simpatizant) pentru a putea finanta locurile de munca pe care le solicitati?

Relatii:
Tf : 0728.839.400, 0372.930.940, 0754.040.962,

Cerinte

- experienta in domeniu
- varsta minim 24 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- confidential.