Click aici »

Inspector HR

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
29-01-2019
Data actualizare
29-01-2019

Descrierea postului

RESPONSABILITATI:
- Recrutare si selectie de personal
- Comunicare interna
- Evaluare performante si compensare personal
- Programe de training si dezvoltare
- Coordonare proces de integrare a noilor angajati
- Intocmire si administrare dosare de personal

Cerinte

Candidatul ideal
- Minim 1 an experienta in domeniu;
- Studiile superioare reprezinta un avantaj (studiile in management, marketing, psihologie)
- Spirit antreprenorial;
- Gandire strategica si asertiva;
- Foarte bune abilitati de comunicare verbale si in scris;
- Bune abilitati de operare PC;
- Disponibilitate dupa program in caz de neindeplinire a sarcinilor in timpul limita;
- Tinuta business;
- Atitudine pozitiva;
- Implicare permanenta in dezvoltarea echipei;
- Loialitate;
- Confidentialitate;
- Onestitatea, respectul pentru oameni;
- Discernamant si capacitatea de a gestiona cu succes toate situatiile;
- Preocupare in permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual;
- Stabilitate psihica si echilibru emotional;
- Capacitate de auto-organizare;
- Competente in elaborarea si aplicarea instrumentelor de evaluare, sunt cateva dintre valorile noastre fundamentale.

Daca esti o persoana care are aceste trasaturi de caracter, te invitam cu mare drag sa faci parte din echipa noastra.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Traininguri de specialitate periodice;
- Desfasurarea activitatii intr-un spatiu modern;
- Instrumente de lucru necesare: birou, calculator, modele tipizate de documente;
- Colectiv tanar si deschis la idei productive;
- Posibilitatea promovarii in cadrul companiei;
- Seriozitate si respect;
- Salarizare motivanta (se discuta la interviu).