Click aici »

Inspector de securitate

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
22-03-2019
Data actualizare
22-05-2019

Descrierea postului

- Coordonarea si supravegherea permanenta a activitatii de paza desfasurata de agentii desecuritate aflati in subordine - conform planului de paza, reprezentarea societatii in raport cu beneficiarul si autoritatile;
- Identificarea solutiilor optime pentru o mai buna colaborare cu beneficiarul;
- Asigurarea integritatii bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne, cu scopul asigurarii celor mai bune conditii in derularea relatiilor contractuale cu beneficiarul;
- Intocmirea documentelor / situatiilor/ rapoartelor lunare/ trimestriale/ anuale necesare desfasurarii activitatii -conform legislatiei.

Cerinte

- Studii superioare - experienta profesionala pe un post similar constituie avantaj;
- Domiciliul in Bucurestizone limitrofe;
- Limbi straine: Engleza - nivel mediu/ avansat;
- Utilizator PC -nivel avansat;
- Cunostinte despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului etc);
- Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine;
- Prezenta fizica placuta, amabila, orientata catre client;
- Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special;
- Spirit de observatie, memorie vizuala si auditiva bine dezvoltate;
- Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
- Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise;
- Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
- Masina de serviciu;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.