Click aici »

Inspector Coordonator

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Asigurari, Inspectii
Data introducerii
31-05-2010
Data actualizare
31-05-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Gestionarea portofoliului actual de clienti, precum si marirea acestui portofoliu, ofertare produse de asigurare generale cit si pensii private si asigurari de viata,intilniri cu clientii, analiza necesitatilor, prezentare produse, inchiderea vanzarii, activitate de post vanzare.

Cerinte

O buna cunoastere a produselor specifice Asigurarilor Generale, experienta in Gestionarea Brokerilor si a agentilor de asigurare.
Seriozitate si corectitudine.

Portofoliu clienti/ experienta in asigurari prezinta avantaj,conform sistemului de cariera.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-training, acces la baza de date,gestionare portofoliu propriu, materiale promotionale, campanii, recunoaterea rezultatelor, excursii, castigul este neplafonat functie de rezultate si implicare, posibilitati de avansare conform plan de cariera.