Click aici »

Inspector calitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Arad, Brasov, Sibiu, Timisoara Arad Brasov Sibiu Timisoara
Domeniile ofertei
Inspectii, Industrie
Data introducerii
24-03-2017
Data actualizare
13-09-2017

Descrierea postului

- controlul reperelor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru);
- respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
- retusarea componentelor care prezinta defecte;
- informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;
- intocmirea de rapoarte de lucru.

Cerinte

- atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
- dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida;
- disponibilitate pentru program in schimburi;
- flexibilitate si adaptabilitate la medii de lucru variate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu 1800 lei Brut;
- tichete de masa 12 lei/zi lucrata;
- spor de noapte;
- spor ore suplimentare;
- spor de weekend;
- spor mobilitate;
- contract perioada nedeterminata.