Click aici »

Inspector Asigurari - Unit Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Asigurari
Data introducerii
09-11-2010
Data actualizare
29-02-2012

Descrierea postului

Gestionarea si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti
Prospectare a pietei pentru identificarea clien?ilor potentiali
Planificarea activitatii in vederea indeplinirii obiectivelor echipei de vanzari
Elaborarea rapoartelor de vanzari si a prezentarilor necesare
Colaborare functionala cu alte departamente ale companiei
Furnizare de informatii din activitatea desfasurata, utile pentru elaborarea strategiilor comerciale ale companiei
Instruire si perfectionare continua.

Cerinte

Studii superioare/medii
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
Adaptabilitate, dinamism, perseverenta responsabilitate
Atitudine proactiva si pozitiva, transparenta, comportament loial
Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plan de Cariera
Baza logistic? (infrastructura necesara desfasurarii activitatii - sediu, telefoane, programe de ofertare, transport, suport informatic etc)
Instruire de specialitate si de perfectionare pe trepte ierarhice
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe trepte de cariera.