Click aici »

Ingrijitor scara de bloc

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Menaj/Babysitter
Data introducerii
26-04-2011
Data actualizare
26-10-2011
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in domeniul Altele

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ingrijitor scara de bloc (om de servici), efectuarea curateniei si mentinerea pe scara, prin maturare si spalarea acesteia (o data pe saptamana), spalarea faiantei, gresiei si a geamurilor (cand este necesar), colectarea resturilor si a obiectelor depozitate in ghene, intretinerea cabinelor de la lift si a oglinzilor acestora, maturarea aleilor si splalarea, conform cerintelor primariei, intretinerea spatiilor verzi, eliminarea gunoiului din ghena in vederea colectarii de catre firma de salubritate, spalarea tomberoanelor.

Cerinte

Persoana muncitoare, serioasa, apta pentru acest gen de munca, recomandari. Locuinta aproape de zona Crangasi.

Nu este obligatoriu la studii sa aiba efectuat liceul.