Click aici »

Ingrijitor cladire (clinica medicala)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Reparatii/Service
Data introducerii
10-04-2012
Data actualizare
31-05-2013

Descrierea postului

Efectueaz? zilnic,conform graficului, cur??enia n condi?ii corespunz?toare a spa?iilor repartizate
Execut? dezinfec?ia zilnic? a mobilierului din spa?iile unde ?i desf??oar? activitatea personalul clinicii.
Cur??? ?i spal?, ori de cte ori este necesar, geamurile din interiorul ?i exteriorul clinicii
Cur??? ?i dezinfecteaz? zilnic grupurile sanitare
Asigur? aprovizionarea cabinetelor si a grupurilor sanitare cu materialele necesare
P?streaz? n bune condi?ii materialele de cur??enie ce le are n grij?,
Colecteaz? sacii cu gunoi menajer ?i ii depoziteaza conform legisla?iei n vigoare
Cur??? ?i dezinfecteaz? recipientele n care se p?streaz? ?i transport? gunoiul.
.Ajut? la transportul diverselor materiale sanitare ?i de uz gospod?resc

Cerinte

Persoana ordonata, serioasa, responsabila.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Remuneratie corespunzatoare muncii prestate
Mediu de lucru la standarde europene
Beneficii:plata transport,bonuri de masa
Plata orelor suplimentare, servicii medicale.