Click aici »

Ingrijitoare la domiciliile batranilor. Fara comision!

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
16-02-2017
Data actualizare
16-02-2017

Descrierea postului

Acest loc de munca presupune sa va deplasati de la o casa la alta pentru a oferi asistenta batranilor care au nevoie.
Obligatoriu Permis de conducere!
Locurile de munca sunt in Elmbridge si Runnymede, zona Londra.

Cerinte

Obligatoriu permis de conducere!
Limba engleza - conversational

Oferta (bonusuri, beneficii)

NU PERCEPEM COMISION/TAXE DE MEDIERE!

Veti fi astaptata la aeroport. (doar 1 aeroport desemnat)

Plata in perioada de proba (primele 3 luni):
Plata pe turele de zi este de 8,70 lire/ora
Plata pentru turele de noapte 68.85 lire/tura de noapte
Plata pentru turele zi in weekend 10,03 lire/ora
Plata pentru turele de noapte in weekend 72.16 lire/tura de noapte
Plata pe ora in trafic: 0.15lire/ora

Beneficii:
In prima luna cazarea  este platita in avans de angajator si se trage din salar ulterior
Cazarea este de personal, o persoana/ camera
Sunteti platita pentru munca prestata efectiv la domiciliul clientului
Cursul de calificare Care Certificate este platit de angajator si nu se ramburseaza daca lucrati minim 3 luni
La sosire, aveti 3 zile de training, urmate de 2 zile de practica
Veti avea gratuit 2 ore de condus auto cu un instructor care va va evalua abilitatile de sofat. Aceste 2 ore sunt gratuite.
Angajatorul va ofera masina si masina cu rezervor plin, vor suporta costurile masinii si inclusiv asigurare (asigurarea poate fi si de 2000lire/an in UK daca aveti pana in 30 ani)
Pentru masina, vi se va retine din salar 7lire/zi
Tarducem noi actele pentru dvs gratuit
Beneficiati de pachet de sanatate din partea angajatorului
Suport cu toate actele necesare
Suport post arrival

Pentru inscrieri ne puteti contacta pe adresa work@brgwork.ro sau la numarul de telefon 0732115005