Click aici »

Ingrijitoare la azil in Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate, Menaj/Babysitter
Data introducerii
24-07-2019
Data actualizare
24-07-2019

Descrierea postului

Acest post este exclusiv pentru femei, cu varsta intre 21 si 50 de ani (dar pot fi acceptate femei si mai in varsta daca dovedesc rapiditate in realizarea sarcinilor zilnice), care trebuie sa cunoasca limba engleza de baza.

Cerinte

- DE RETINUT: puteti lucra 3 luni la o firma (perioada de pregatire); dupa aceea, la un alt centru de ingrijire pentru varstnici;
- Cazarea este gasita de angajator, dar platita de candidat (300-400 lire pe luna) cu dormitor propriu / se achita pentru cazare un depozit de 200 de lire; angajatorul va poate ajuta pentru prima luna cu plata chiriei apoi isi recupereaza banii imprumutati in urmatoarele 3 luni;
- Permisul de conducere B nu este obligatoriu;
- Diploma in domeniu pentru aceasta pozitie nu este obligatorie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Timpul de lucru este de 35.5 pe saptamana platit astfel:
- 8.50 lire brut pe ora de luni pana vineri pentru primele trei luni; dupa trei luni: 9.00 lire brut pe ora
- 8.60 lire brut pe ora sambata si duminica; dupa trei luni: 9.10 lire brut pe ora
- Noptile din orice zi: 8.70 lire brut pe ora; dupa trei luni: 9.20 lire brut pe ora

IMPORTANT: daca parasiti locul de munca in primele 6 luni de contract: veti fi taxate cu 50 de lire pe luna, taxa pentru cheltuielile administrative.
Drumul Romania-Anglia este platit de catre candidat; plecarile se fac cu avionul.
Bani pentru prima luna: fiecare candidat trebuie sa aiba 200 de lire / salariul este platit o data pe luna in ultima zi de joi a fiecarei luni.
Daca candidatul are un prieten interesat de aceasta oferta, el poate veni doar dupa trei luni.
Contractul de munca este pentru inceput de 1 an, cu prelungire.

Trimite CV