Ingrijitoare in azile Anglia - transportul decontat de angajator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate, Menaj/Babysitter
Data introducerii
27-03-2017
Data actualizare
27-03-2017

Descrierea postului

Cautam personal feminin pentru postul de infirmiera in Anglia!

Belrao Group este o agentie de 11 ani pe piata din Romania si doreste sa te ajute in alegerea si obtinerea unui loc de munca in domeniul Health and Care in Anglia. Locurile de munca sunt disponibile doar in azile.

Contract pe perioada nedeterminata, plata este pe ora si incepe de la 7,85 lire si creste pana la 8,50 lire, concediu 28 zile/an platit, cazare cu mic dejun si cina incluse timp de o saptamana (perioada in care se face cursul de Induction care este obligatoriu pentru cei care doresc sa lucreze in acest domeniu)

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

Cerinte

-fire prietenoasa si rabdatoare
-limba engleza la nivel conversational
-experienta in ingrijirea varstnicilor (se ia in considerare si experienta cu membrii de familie, rude, cunostinte)
-varsta minima de 18 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

-suport cu deschidere cont bancar si NINO, DBS, asigurare obligatorie platita de angajator
-transportul este decontat de catre angajator, contract