Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Ilfov, Ploiesti, Tulcea Bucuresti Constanta Ilfov Ploiesti Tulcea
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie, Industrie
Data introducerii
18-07-2018
Data actualizare
12-10-2018

Descrierea postului

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti (intretinere si proiectare).
Calificare si experienta profesionala in domeniu, de preferat in industria alimentara.
Seriozitate, responsabilitate, implicare, initiativa, capacitate de analiza, planificare, organizare a activitatii, spirit de echipa.
Cunoasterea proceselor precum si abilitati in proiectare constituie avantaj.

Cerinte

- Limba engleza - nivel mediu.
- Abilitati de negocieri tehnice si comunicare.
- Bune cunostinte de operare PC:Office, Internet, AUTOCAD-zw cad, Cool-Tool, etc.
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.
- Capacitati analitice si de sinteza.
- Absolvent de studii superioare sau medii tehnice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea atractiva functie de performanta.
Aproximativ 1000 euro, plus bonusuri lunare, premii, etc.