Click aici »

Ingineri proiectanti mecanici

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
28-04-2014
Data actualizare
28-04-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Inginerie
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Mind 4D, societate de inginerie romana, cauta ingineri proiectanti in UG NX si /sau Catia V5 pentru a se alatura personalului sau. Se cere o motivatie puternica, experienta de cel putin trei ani in proiectarea componentelor realizate prin turnare, in proiectarea componentelor din materiale plastice, cunostinte avansate de proiectare a suprafetelor si modelare in solid, o buna cunoastere a desenului tehnic si industrializarea produsului. Se ofera posibilitatea de a lucra intr-un mediu extrem de dinamic si reale oportunitati de dezvoltare profesionala.

Se ofera salariu corespunzator competentelor profesionale.
Disponibilitate imediata.
Trimiteti Cv-ul doar daca indepliniti aceste cerinte.

Cerinte

Specificati ce software de proiectare CAD cunoasteti. (nume software, anii de experienta, locul unde ati lucrat).